Bernský honič Eared Elf
1. 5.2013 Elf váží 18 kg

27. 4.2013 Pojizerská výstava

Elf si odbyl svou premiéru na výstavě. Výstava, na které jsme se potkali s Bodim a Bellou se změnila v příjemný piknik. Počasí přálo a nemělo to chybu :-). V kruhu to napoprvé nebylo úplně na jedničku, ale Elf si ve třídě dorostu od pana rozhodčího Andráše Polgára odnesl hodnocení "velmi nadějný 1" s tímto posudkem: "Dobrá velikost na svůj věk, správný formát, hlava ve vývoji, správné přední končetiny, dobrý pohyb na svůj věk..."


Bernský honič Eared Elf
14. 4.2013 - jarní únava

Dnes se nám Elf stále někam ztrácel. Jeho pohyb byl vláčný a připomínal zpomalený film. Nejčastěji jsme ho viděli ležet někde na zahradě. Že by jarní únava :)?


Bernský honič Eared Elf
13. 4.2013 - konečně jaro

Letos první víkend, o kterém se nechá říct, že je jarní. Elf si užívá sluníčka. Jeho oblíbenou jarní činností je zahradničení. Obzvláště rád hledá cibulky tulipánů. Krom zahradničení si oblíbil sport, který k jaru patří. Hraje fotbal.. :)


Bernský honič
1. 4.2013 - Velikonoce

Apríl letos vyšel na Velikonoční pondělí a počasí tak bylo vskutku aprílové. Ráno nás čekal další nový sníh. Zima letos nemá konce a Elf si na slunečné dny, které má tak rád, bude muset ještě počkat. Dnes jsme se vydali na velikonoční prohlídku zámku Žleby. Elf se proběhl po zámecké oboře, kde jsme pořídili pár fotografií.


Bernský honič